Specialista na přírodní linoleum,
marmoleum, vinyl, pvc
a další podlahové krytiny

Nabízíme prodej a odbornou instalaci


CertifikátySpolečnost FORBO nabízí podlahářským firmám proškolení k pokládce přírodního linolea. To zahrnuje nejen základní pracovní úkony, ale i vytváření dekorací - obrazců. Aby podlahář získal tento certifikát, musí prokázat především manuální způsobilost k práci s přírodním linem na "tréningových" podlahách a následně ještě dokázat své schopnosti kvalitním provedením práce přímo na zakázce se speciálními prvky, jako fabiony, případně obrázkové dekorace.

Naše Forbo certifikáty Vám nabízíme k nahlédnutí zde:

Forbo certifikát - Ivo Beneš - Forbo certifikát - Michal MotlochMožná si řeknete, že certifikát pro pokládku marmolea není důležitý. Důležitější je přece, aby to podlahář uměl, že?
Podlahář, který Vám položí marmoleum a nebude mít certifikát FORBO Vás vystaví nebezpečí ztráty záruky na materiál, protože taková pokládka může být považována za neodbornou manipulaci.

Další certifikáty získané během naší řemeslnické kariéry Vám ani nebudu nabízet, protože se rozdávají pouze za účast na školení, nikoliv za prokázaní schopností. Takovými certifikáty je svět dneska zaplaven a o jejich držitelích mají pramalou výpovídací hodnotu.Otevřít hlavní stránku

Zavřít tuto stránku